Commissies
Bestuur
Bestuurslid: Vacature
Vice-voorzitter: Vacature
Toernooi/wedstrijdzaken
Lid: Vacature
Functionaris Uitslagengedelegeerde: Marlies Berkhout
Functionaris Uitslagengedelegeerde: Angela Bruin
Functionaris Uitslagengedelegeerde: Sven Bruin
Functionaris Uitslagengedelegeerde: Harry Horsten
Functionaris Uitslagengedelegeerde: Danny Jonkers
Functionaris Uitslagengedelegeerde: Stefanie Kuilman
Functionaris Uitslagengedelegeerde: Ada Molenaar
Functionaris Uitslagengedelegeerde: Rosalie Oud
Functionaris Uitslagengedelegeerde: Esther Oudejans
Functionaris Uitslagengedelegeerde: Suzanne Pannemans
Functionaris Uitslagengedelegeerde: Jan Rook
Functionaris Uitslagengedelegeerde: Karin Rook
Functionaris Uitslagengedelegeerde: Christine de Roos
Functionaris Uitslagengedelegeerde: Jos Steur
Functionaris Uitslagengedelegeerde: Diana Wester-Sampimon
VCL: Miranda Rood
VSR: Vacature
VTL: Danny Jonkers
VTL: Miranda Rood
Bestuur
Junioren bestuur: Sven Bruin
Kantine beheer: Marc Kreuk
Onderhoudszaken: Vacature
Penningmeester: Loes Niele-Bonenkamp
PR: Frank Wester
senioren commissie: Marije Jonker-Verwey
Secretaris: Anke Kamerik
Voorzitter: Joost Brockhoff
Ledenadministratie
ledenadministratie: Jos Steur
Senioren Commissie
lid: Marian Bankras
lid: Bas Groenewoud
lid: Anneke Neefjes-Limmen
lid: Yvonne Ursem-Groot
racket maandagavond: Jan Koenis
racket woensdagochtend: Ans Boon
racket woensdagochtend: Nel Smit
racket woensdagochtend: Nel van Wiltenburg
voorzitter: Marije Jonker-Verwey
Junioren Bestuur
lid: Melanie Frankfort-Oudejans
lid: Jolanda de Jong
lid: Func.Tenniskids Sven Bruin
voorzitter: Sven Bruin
Kantine Commissie
lid: Terry Bijvoet
lid: Riet Boelhouwers
lid: Tiny Jonker-op den Kelder
lid: Bas Koopman
lid: Herman Kuilman
lid: Huib Smit
voorzitter: Marc Kreuk
Kantine Schoonmaak
organisatie: Esmeralda de Gram
Open toernooi Commissie
decoteam: Marian Bankras
decoteam: Karen Beerepoot
decoteam: Wil Mens
decoteam: Yvonne Ursem-Groot
lid: Maarten Frankfort
lid: Danny Jonkers
voorzitter: Frank Wester
Web - Automatiseringsteam
lid: Marian Bankras
voorzitter: Frank Wester
Onderhoud banen/park
banen: Joep van den Berg
banen: Michel van Diepen
banen: Wim Groenewoud
banen: Dick Jonker Jonker
banen: Jan Koenis
banen: Henk Konijn
banen: Jan Kool
banen: Cees van Langen
banen: Siem van Langen
banen: Siem Limmen
banen: Willem v.d. Meer
banen: Kees Morsch
banen: Frans Rijnbeek
banen: Hans Ruiter
banen: Piet Saarloos
banen: Balt Schaap
banen: Jan Vethman
organisatie/planning: Siem Limmen
park: Wim Groot
park: Diny Hogenstijn
park: Bert de Jong
park: Willem Leutscher
park: Jaap Postma
park: Marius Ravensbergen
park: Theo Smit
park: Jan van Wonderen
voorzitter: Vacature
Onderhoud algemeen/gebouw etc.
lid: Gijs Kalwij
lid: Electrotechn. inst. Aad Voet
voorzitter: Vacature
Commissies
Copyright 2018 TV Hoog Op | Powered by AllUnited | Sitemap