Adres & Contact

Alle contactgegevens, overzichtelijk bij elkaar:

Ledenadministratie: 

Jos Steur

Roerdomp 26

1715 HL Spanbroek

ledenadministratie@tvhoog-op.nl

06-13857374

Secretariaat, correspondentie:

TV Hoog-Op

P/A Anke Kamerik

Spanbroekerweg 225

1715 GN Spanbroek

secretaris@tvhoog-op.nl

06-23166954

Voorzitter: 

Joost Brockhoff

Voorzitter@tvhoog-op.nl

0226-354562

Penningmeester, financiele zaken, contributie-inning

Loes Niele

penningmeester@tvhoog-op.nl

0226-355338

Website,  ICT, Afhangbord, Sponsoring, Open Toernooi       

(Vice Voorzitter)

Frank Wester

redactie@tvhoog-op.nl

sponsoring@tvhoog-op.nl

ict@tvhoog-op.nl

otc@tvhoog-op.nl

06-10181586

Seniorencommissie, alles mbt tennis voor seniorleden:

Marije Jonker-Verweij

senioren@tvhoog-op.nl

06-28460240

 

Padelcommissie: alles mbt Padel activiteiten:

padel@tvhoog-op.nl

 

Tennisschool, alles mbt tennislessen:

Ruud Baars (eigenaar Baars Tennisschool)
06-55367043
info@baarstennisschool.nl

Juniorencommissie, alles mbt juniorleden:

Marloes Dijkmans

junioren@tvhoog-op.nl

 

Kantine:

Marc Kreuk

kantine@tvhoog-op.nl

06-50429569

Telefoon Kantine 0226-352919

Planning Kantinediensten:

Terry Bijvoet

terry.esmeralda@quicknet.nl

06-40304647

Techniek, onderhoud accomodatie:

Willem vd Meer

w.vd.meer@quicknet.nl

06-54280171

Park: 

Pade 1

1716 KA Opmeer

Telefoon Kantine 0226-352919

(per auto volg ingang Sportpark de Weijver)

Google Maps

Algemene Informatie en contactgegevens Overzicht