Adres & Contact

Alle contactgegevens, overzichtelijk bij elkaar:

Ledenadministratie: 

Marielle Lensink-Duckers

ledenadministratie@tvhoog-op.nl

 

Secretariaat, correspondentie:

TV Hoog-Op

P/A Anke Kamerik

Spanbroekerweg 225

1715 GN Spanbroek

secretaris@tvhoog-op.nl

Voorzitter: 

Rien van Bruchem

Voorzitter@tvhoog-op.nl

 

Penningmeester, financiele zaken, contributie-inning

Hans en Annette van der Plas

penningmeester@tvhoog-op.nl

 

Website,  ICT, Open Toernooi

Frank Wester

redactie@tvhoog-op.nl

ict@tvhoog-op.nl

otc@tvhoog-op.nl

Sponsoring:

Steffi Engelaar

Sponsoring@tvhoog-op.nl

Seniorencommissie, alles mbt tennis voor seniorleden en padel:

Marije Jonker-Verweij

senioren@tvhoog-op.nl

padel@tvhoog-op.nl

 

Tennisschool:

Ruud Baars (eigenaar Baars Tennisschool)
info@baarstennisschool.nl

Padelschool:

Potjepadel info@potjepadel.nl

Juniorencommissie, alles mbt juniorleden:

Marloes Dijkmans

junioren@tvhoog-op.nl

 

Kantine:

Danny Jonkers

kantine@tvhoog-op.nl

Telefoon Kantine 0226-352919

Planning Kantinediensten:

Terry Bijvoet

terry.esmeralda@quicknet.nl

 

Techniek, onderhoud accomodatie:

Willem vd Meer

w.vd.meer@quicknet.nl

 

Park: 

Pade 1

1716 KA Opmeer

Telefoon Kantine 0226-352919

(per auto volg ingang Sportpark de Weijver)

Google Maps

Algemene Informatie en contactgegevens Overzicht